Faktoring

Zmagasz się z nieopłaconymi fakturami, które z każdym miesiącem tworzą większą stertę? Nie czekaj na to, aż będzie za późno. Zbyt duża liczba nieuregulowanych przez klientów faktur, prowadzi tylko do jednego – tego że twoja firma może stracić płynność finansową, na którą pracowałeś przez tak długi czas. Nie wiesz jak zmusić klientów do tego, aby zapłacili? Pozostają głusi na twoje wezwania, monity, telefony, a nawet firma windykacyjna nie daje sobie z nimi rady? Wiesz, że postępowanie sądowe będzie długie i tak naprawdę w jego trakcie również nie masz co liczyć na jakiekolwiek pieniądze? Sytuacja wydaje ci się beznadziejna i nie potrafisz znaleźć z niej wyjścia? Nie martw się niczym. Z podobnymi problemami zmaga się wielu innych przedsiębiorców. Nierzetelni kontrahenci to gorzka codzienność, której nie można się poddawać. Na całe szczęście istnieją rozwiązania, które choć w pewnym stopniu potrafią zaradzić problemom, z jakimi możesz się zmagać. Usługa, którą bliżej powinieneś się zainteresować w swojej sytuacji to faktoring.

Na czym polega faktoring i w jakich firmach można z niej skorzystać? Faktoring to przejmowanie odpowiedzialności przez firmę trzecią wobec faktur, które nie zostały w terminie opłacone. Przykładowo, jeśli twój klient ma ci zapłacić fakturę na kwotę 2000 złotych netto, ale nie robi tego już od kilku miesięcy, firma faktoringowa może wykupić od ciebie prawa do tej należności. Cesja wierzytelności jest jak najbardziej legalna i opłacalna wtedy, kiedy nie chcesz tracić energii i czasu, na samodzielnie dochodzenie należnych ci pieniędzy.

Na jakich warunkach odbywa się faktoring? To, ile pieniędzy otrzymasz za swoją niezapłaconą fakturę zależy od kilku czynników. Jakich? Charakteru długu, wartości faktury, a także tego, jaki jest profil firmy, która zalega z jej zapłaceniem. O aktualnej stawce faktoringu zostaniesz poinformowany kontaktując się z wybraną przez siebie firmą. Jednak już teraz możesz sprawdzić, ile będziesz mógł zaoszczędzić decydując się na faktoring. Jest to łatwe dzięki temu, że przygotowaliśmy dla ciebie specjalny ranking firm faktoringowych z wyszczególnieniem najważniejszych warunków, jakie mają do zaproponowania.

Obawiasz się czy faktoring w twojej firmie się sprawdzi? Tak naprawdę nie masz nic do stracenia. Jeśli twój klient nadal nie zapłacił ci za to, co powinien, szanse że zrobi to w przyszłości z każdym dniem są coraz mniejsze. Decydując się na faktoring, możesz odzyskać większą część należnych ci pieniędzy, oszczędzając przy tym naprawdę sporo swojego cennego czasu. Nie bez znaczenia jest również wygoda, która wiąże się z usługą faktoringu. Brak potrzeby osobistych wizyt w oddziale firmy, to chyba największa z wszystkich wygód, jakie powinieneś brać pod uwagę. Zapraszamy cię abyś już teraz sprawdził pozostałe zalety, jakie ma do zaoferowania faktoring w jednej z przedstawionych firm. Zerknij do boxów, a odkryjesz w nich olbrzymi zasób informacji, które mogą być w twoim przypadku niezwykle cenne i ułatwiające wybór.

SMEO - Faktoring on-line

SMEO

 • Gotówka z Twoich faktur sprzedażowych na koncie w 15 minut,
 • Promocja 1%! Tylko 50 zł za finansowanie faktury o wartości 5000 zł,
 • Finansujemy faktury o łącznej wartości 150 000 zł,
 • Nie wymagamy zdolności kredytowej, ani stałych przychodów,
 • Złóż wniosek online bez zbędnych dokumentów.
Złóż wniosek Warunki

eFaktoring NFG

Narodowy Fundusz Gwarancyjny

 • już od 2,99 zł za sfinansowane 100 zł
 • wypłata 100% FV w 15 minut
 • limit nawet do 25 000 zł
 • bez informowania kontrahenta

Faktoring

Finces

 • Pierwsza faktura do wartości 5000 zł za 0 zł do 30 dni*
 • Kolejna faktura tylko 4% za aż 44 dni finansowania!
 • Finansowanie liczone od wartości brutto faktury. Nie zatrzymujemy kwot VAT!
 • Wystarczy 6 miesięcy działalności na rynku. Nie informujemy kontrahenta

* Promocja 5000 zł za 0zł, przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które zawarły z Super Grosz sp. z o. o. Umowę Faktoringu z Prawem Regresu, oraz będą składać pierwszy wniosek o finansowanie faktury. (5000 zł) oznacza maksymalną kwotę brutto wskazaną na fakturze przedstawioną przez Klienta do finansowania w ramach niniejszej oferty. Regulamin - "Finansowanie na 30 dni za darmo" znajduje się na stronie organizatora www.finces.pl.

Produkty polecane