Kredyty samochodowe

Nowy samochód to marzenie wielu z nas. Marzenie często odstawiane na dalszy plan, z uwagi na brak funduszy. Czy rzeczywiście brak pieniędzy musi być główną przeszkodą, uniemożliwiającą nam zakup wymarzonego pojazdu? Niekoniecznie. Jest wiele innych możliwości, aby zakupić wygodny i bezpieczny samochód, bez odkładania na niego przez wiele lat. Jedną z takich opcji jest kredyt samochodowy. Kredyty samochodowe to jeden z kredytów celowych, czyli tych, które są przeznaczone na konkretny cel, a nawet i wskazany przedmiot. Kredyt na auto to dziś chętnie stosowana forma zakupu, dla samochodów nowych, jak i używanych. Banki oferujące kredyt samochodowy mogą go udzielić bezpośrednio tobie, jako kupującemu i klientowi banku, mogą również oferować takie kredyty przed swoje regionalne przedstawicielstwa, znajdujące się w salonach sprzedaży i komisach.

Czym wyróżnia się kredyt samochodowy? Najczęściej jest to kredyt bezgotówkowy. Nie otrzymasz więc pieniędzy w gotówce do ręki. Zamiast tego, zostaną one wypłacone sprzedającemu i dopiero wtedy będziesz mógł odebrać od niego samochód. Kredyt samochodowy to wygodna, a przym stosunkowo niedroga forma kupowania pojazdów. Przystępne oprocentowanie i niskie koszty sprawiają, że często bardziej opłaca się wziąć kredyt na auto, niż płacić za nowy samochód zgromadzonymi oszczędnościami.

Masz już upatrzony pojazd i chciałbyś, aby stał się twoją własnością? Brakuje ci na niego całości lub tylko części pieniędzy? Nie przejmuj się tym. W sytuacji podobnej do Twojej znajduje się bardzo wiele innych osób. Dla nich wszystkich kredyty samochodowe są często jedyną możliwością, aby zrealizować pasje i dążenia do nowego pojazdu. Jeśli wahasz się nad skorzystaniem z jednej z bankowych ofert na kredyt na auto, sprawdź wcześniej warunki, na jakie możesz liczyć. Być może dzięki temu dasz się przekonać, że nie tak wilk straszny, jak go malują.

Oprocentowanie niższe niż w kredycie gotówkowym, przystępne ceny ubezpieczenia AC i OC, a także możliwość skorzystania ze zniżek na zakup opon i akcesoriów samochodowych – to jedne z najczęściej spotykanych profitów, którymi banki kuszą klientów. Dodatkowo, uproszczona procedura to kolejny atut, który warto wziąć pod uwagę.

Zapraszamy Cię do wejścia w świat finansów, w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie obawiaj się formalności, załatwiania i kosztów. Korzystając z naszej pomocy, szybko i bezbłędnie wybierzesz takie oferty kredytów samochodowych, które najbardziej będą Cię satysfakcjonowały. Płacąc za nie niskie ceny, będziesz mógł się cieszyć nowym, wygodniejszym i bezpieczniejszym samochodem, zyskując szansę na kolejne wakacyjne wyjazdy. Już teraz zacznij szukać dla siebie nowego pojazdu, który będzie spełniać twoje oczekiwania. Podróżuj wygodnie i bezpiecznie, z zapasem większej mocy pod nogą. Wszystkie te marzenia i plany zrealizujesz dzięki kredytowi samochodowemu, dostępnemu w kilkunastu bankach, które dla Ciebie sprawdzamy każdego dnia.

Kredyt samochodowy

Santander Consumer Bank

  • Weź kredyt ze stałą ratą która się nie zmieni!
  • Na auto nowe, używane lub sprowadzone z zagranicy.
  • Odbierz 200 zł na paliwo
  • RRSO 13,65% 1

1 Dla kredytu samochodowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 20.06.2022 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: cena pojazdu używanego 30 000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu:10,99 %, całkowity koszt kredytu: 10825,93 zł obejmuje: prowizję: 612,24 zł, odsetki: 9313,69 zł, miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego 15 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO)13,65 %, całkowita kwota kredytu 30000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty:40 825,93 zł; wysokość 60 miesięcznych równych rat 680,43 zł; Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.
O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl
Kwota raty wykazana w komunikacie marketingowym zaokrąglona została do pełnych złotych.

Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane