Kredyty samochodowe

Nowy samochód to marzenie wielu z nas. Marzenie często odstawiane na dalszy plan, z uwagi na brak funduszy. Czy rzeczywiście brak pieniędzy musi być główną przeszkodą, uniemożliwiającą nam zakup wymarzonego pojazdu? Niekoniecznie. Jest wiele innych możliwości, aby zakupić wygodny i bezpieczny samochód, bez odkładania na niego przez wiele lat. Jedną z takich opcji jest kredyt samochodowy. Kredyty samochodowe to jeden z kredytów celowych, czyli tych, które są przeznaczone na konkretny cel, a nawet i wskazany przedmiot. Kredyt na auto to dziś chętnie stosowana forma zakupu, dla samochodów nowych, jak i używanych. Banki oferujące kredyt samochodowy mogą go udzielić bezpośrednio tobie, jako kupującemu i klientowi banku, mogą również oferować takie kredyty przed swoje regionalne przedstawicielstwa, znajdujące się w salonach sprzedaży i komisach.

Czym wyróżnia się kredyt samochodowy? Najczęściej jest to kredyt bezgotówkowy. Nie otrzymasz więc pieniędzy w gotówce do ręki. Zamiast tego, zostaną one wypłacone sprzedającemu i dopiero wtedy będziesz mógł odebrać od niego samochód. Kredyt samochodowy to wygodna, a przym stosunkowo niedroga forma kupowania pojazdów. Przystępne oprocentowanie i niskie koszty sprawiają, że często bardziej opłaca się wziąć kredyt na auto, niż płacić za nowy samochód zgromadzonymi oszczędnościami.

Masz już upatrzony pojazd i chciałbyś, aby stał się twoją własnością? Brakuje ci na niego całości lub tylko części pieniędzy? Nie przejmuj się tym. W sytuacji podobnej do Twojej znajduje się bardzo wiele innych osób. Dla nich wszystkich kredyty samochodowe są często jedyną możliwością, aby zrealizować pasje i dążenia do nowego pojazdu. Jeśli wahasz się nad skorzystaniem z jednej z bankowych ofert na kredyt na auto, sprawdź wcześniej warunki, na jakie możesz liczyć. Być może dzięki temu dasz się przekonać, że nie tak wilk straszny, jak go malują.

Oprocentowanie niższe niż w kredycie gotówkowym, przystępne ceny ubezpieczenia AC i OC, a także możliwość skorzystania ze zniżek na zakup opon i akcesoriów samochodowych – to jedne z najczęściej spotykanych profitów, którymi banki kuszą klientów. Dodatkowo, uproszczona procedura to kolejny atut, który warto wziąć pod uwagę.

Zapraszamy Cię do wejścia w świat finansów, w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie obawiaj się formalności, załatwiania i kosztów. Korzystając z naszej pomocy, szybko i bezbłędnie wybierzesz takie oferty kredytów samochodowych, które najbardziej będą Cię satysfakcjonowały. Płacąc za nie niskie ceny, będziesz mógł się cieszyć nowym, wygodniejszym i bezpieczniejszym samochodem, zyskując szansę na kolejne wakacyjne wyjazdy. Już teraz zacznij szukać dla siebie nowego pojazdu, który będzie spełniać twoje oczekiwania. Podróżuj wygodnie i bezpiecznie, z zapasem większej mocy pod nogą. Wszystkie te marzenia i plany zrealizujesz dzięki kredytowi samochodowemu, dostępnemu w kilkunastu bankach, które dla Ciebie sprawdzamy każdego dnia.

Kredyt samochodowy

VeloBank

  • Kredyt samochodowy w VeloBanku
  • Bez wychodzenia z domu w 100% zdalnie!
  • Kwota kredytu do 300 000 zł
  • RRSO 17,24% 1

1Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,24%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 72040,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 101886,75zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt kredytu 29846,75 zł (w tym: prowizja 5431,24 zł, odsetki w całym okresie kredytu 22015,51 zł, koszt polisy AC w wysokości 2400 zł), 60 miesięcznych równych rat w wysokości 1696,93 zł (pierwsza rata wyrównująca w wysokości 1785,29 zł). Zabezpieczeniem kredytu jest cesja z polisy AC w całym okresie kredytowania. Koszt polisy AC jest ustalany bezpośrednio z ubezpieczycielem przez klienta. Do kalkulacji przyjęto szacunkowy koszt polisy AC w wysokości 2400 zł za pierwszy rok kredytowania. Koszt ten został doliczony do kredytu i uwzględniony w RRSO. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane