Ubezpieczenia majątkowe

Co stanowi największy majątek naszego życia, na który niejednokrotnie pracujemy przez wiele długich lat? To oczywiście nieruchomości. Mieszkania i domy często przedstawiają wartość równą kilkuset tysiącom złotych, a czasami i kilku milionom. Nie trudno się więc domyślić, że są oczkiem w naszym głowie, które staramy się chronić i zabezpieczać na wszystkie możliwe sposoby. Jeśli i ty jesteś świadom tego, jak ważny i cenny jest twój majątek, nie masz wątpliwości że trzeba go ubezpieczyć. W jakiej firmie? Jak powinna wyglądać dobra polisa ubezpieczenia majątkowego? Ile kosztuje roczna składka? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, trafiłeś w dobre miejsce. W naszym serwisie masz dostęp do najlepszych ofert ubezpieczycieli w Polsce. Możesz tutaj odnaleźć komplet niezbędnych informacji na temat tego, jaki jest zakres ubezpieczeń majątkowych, jak wyglądają składki, a także jaki jest ich zakres.

Właśnie zakres ubezpieczenia majątkowego jest jedną z najważniejszych rzeczy, które należy sprawdzić podpisując umowę. Musisz bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że nie każde ubezpieczenie chroni Cię w takim zakresie, jakiego byś się spodziewał. Dopiero wykupując dodatkowe składniki, możesz skonfigurować taki zakres ochrony, na jakiej najbardziej mogłoby ci zależeć. Co wchodzi w skład tych dodatkowych opcji? Na przykład ubezpieczenie od uszkodzenia sprzętów elektrycznych wskutek wyładowań atmosferycznych. Jest to często nazywane ubezpieczeniem od przepięć. Powinieneś również wykupić dla siebie polisę OC. Dlaczego jest ona taka ważna? Oprócz tego, że chroni cię ona przed ponoszeniem odpowiedzialności finansowej za popełnione przez siebie uszkodzenia mienia, to również wypłaci odszkodowanie, jeśli woda z twojego mieszkania zaleje sąsiada, mieszkającego poniżej. Ubezpieczenie takie powinny posiadać wszystkie osoby, mieszkające w budownictwie wielomieszkaniowym, a szczególnie te, które mają pod sobą sąsiadów.

To oczywiście nie wszystkie opcje, jakie mają nam do zaproponowania ubezpieczenia majątkowe. Możemy również skorzystać z opcji ochrony majątku przed kradzieżą lub aktami wandalizmu. Jakie ubezpieczenie jest najlepiej dopasowane do twoich potrzeb? W dużej mierze będzie to zależało od rodzaju posiadanej przez ciebie nieruchomości. Jeśli jest to mieszkanie o niewielkich powierzchni, to maksymalna kwota ubezpieczenia nie musi pewnie być tak wysoka, jak w przypadku właścicieli domów. Przekłada się to jednocześnie na znacznie niższą składkę roczną, co czyni ubezpieczenie jeszcze bardziej dostępnym dla każdego z nas.

Przeanalizuj dokładnie wszystkie warunki ubezpieczeń, jakie zostały przygotowane na tej stronie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu taką ofertę, która na pewno zapewni ci wysoki poziom zadowolenia. Pamiętaj, że kupując ubezpieczenia majątkowe online, w niemal każdym przypadku będziesz mógł zapłacić zdecydowanie niższą cenę. Okaże się to korzystnym rozwiązaniem zarówno dla ciebie, jak i twojego budżetu. Użytkując naszą stronę, możesz dodatkowo wygodnie i szybko składać wnioski o otwarcie polisy ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie nieruchomości

Bezpieczny.pl

  • dla właścicieli i najemców
  • jeśli urządzasz się i chcesz doubezpieczyć swoją nieruchomość
  • możliwość stworzenia własnego wariantu
  • 10% zniżki z kodem rabatowym
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane