Kredyty dla firm

Duże wydatki firmowe, często wymagają sięgnięcia po pieniądze z kredytu. Kredyty firmowe to specjalna grupa produktów, zadedykowana dla właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jeśli masz w planach dokonanie pewnych inwestycji w swojej firmie, zwiększających ich konkurencyjność na rynku, nie powinieneś odkładać tej decyzji na przyszłość, z powodu braku pieniędzy. Właśnie na takie sytuacje zostały wymyślone kredyty dla firm, z których masz pełne prawo korzystać. Ale zanim do tego dojdzie, upewnij się że spełniasz warunki, a jednocześnie wiesz, która oferta będzie dla ciebie najkorzystniejsza. Kredyty firmowe są bowiem podzielone na kilka rodzajów. Znalezienie tego najwłaściwszego dla siebie wymaga wiedzy i znajomości realiów.

Kto może ubiegać się o kredyty dla firm? Oferty banków są dziś tak mocno konkurencyjne, że bez trudu znajdziesz bank, który udzieli kredytu firmie, istniejącej od kilku miesięcy. To, na jakich będzie ona warunkach pozostaje już zupełnie inną sprawą, wymagającą gruntownego rozpoznania. Tym właśnie zajmuje się nasz serwis. Dokładnie sprawdza, analizuje i porównuje rynkowe oferty kredytów firmowych.

Korzystając z informacji zamieszczonych w naszym serwisie, oszczędzasz sporą ilość swojego czasu. Nie musisz samodzielnie przeglądać bankowych ofert i sprawdzać, które z nich będą dla ciebie najlepsze. Dodatkowo, tworzone przez nas porównania się bezstronne i zawierają dużą liczbę informacji, które mogą być ważne nie tylko teraz, ale i w przyszłości, dając ci niezbędną wiedzę do orientowania się w przepisach i ofertach bankowych.

Czy kredyty dla firm można wykorzystać w dowolny sposób, podobnie jak kredyty gotówkowe dla osób prywatnych? Niestety nie. Pod tym względem kredyty te nie są tak elastyczne, jak te przeznaczone na cele konsumpcyjne dla klientów nie firmowych. Wnioskując o kredyt firmowy, powinieneś określić na jaki cel zamierzasz go wykorzystać. Czy ma to być zakup wyposażenia biura, samochodu firmowego lub zakup towarów handlowych. W większości przypadków banków, kredyty firmowe nie są udzielane na zapłatę wynagrodzenia dla pracowników lub opłacenie podatków takich jak ZUS lub US.

Potrzebujesz rady kogoś, kto o kredytach firmowych wie wszystko i potrafi precyzyjnie odczytywać oferty, analizując każdy zapis, opłatę i warunek? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Tylko u nas zyskasz komplet ważnych informacji dotyczących tego, jakie kredyty posiadają najniższe oprocentowanie, w których bankach nie zapłacisz prowizji za ich udzielenie i gdzie nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu. Dodatkowo, podpowiemy jakie zabezpieczania dla kredytu są wymagane przez bank i czy wcześniejsza spłata firmowego kredytu wiąże się z jakimiś opłatami. Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Jeśli tak, koniecznie zaglądaj tu regularnie, a zasób twojej wiedzy systematycznie będzie się powiększał. Działamy od wielu lat, a nasza obecność została doceniona przez wiele firm, będąc dla nas najlepszą z możliwych rekomendacją.

Kredyt Firmowy - 0% prowizja przygotowawcza

Alior Bank

 • do 1 mln zł dla mikrofirm
 • do 5 mln zł dla małych firm
 • decyzja kredytowa w 20 min
 • prowizja 0% za przyznanie kredytu
Złóż wniosek Warunki

Kredyt firmowy - refinansowanie kredytów mikrofirm

Alior Bank

 • Marża niższa nawet o 50%
 • Bez prowizji za przyznanie kredytu
 • Kredyt do 1 mln zł dla mikrofirm
 • Decyzja kredytowa w 20 minut
Złóż wniosek Warunki

Kredyt firmowy na selfie

Alior Bank

 • Kredyt firmowy na selfie – bez wizyty w banku
 • do 600 tys. zł na dowolny cel
 • decyzja kredytowa w 20 minut
 • zdalne: złożenie wniosku i podpisanie umowy

Finansowanie dla swojej mikrofirmy lub małej firmy możesz teraz załatwić zdalnie, bo Twój czas, bezpieczeństwo i wygoda są dla nas bardzo ważne.
Kredyt zabezpieczysz jedną z gwarancji BGK: de minimis, Cosme lub Kreatywna Europa.

Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu firmowego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej firmy. Pełna informacja o Kredycie firmowym na selfie, gwarancjach, opłatach i prowizjach jest dostępna na www.aliorbank.pl.

Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane