Kantor internetowy - Waluty

Wymiana walut od zawsze kojarzyła nam się z osobistą wizytą w kantorze i noszeniem żywej gotówki w kieszeni. W przypadku większych kwot, jest to nie tylko niewygodne, ale również niebezpieczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób prywatnych i firm, powstały kantory internetowe. To dzięki nim waluty mogą być wymieniane online, co z pewnością odbywa się z dużą korzyścią dla wygody i bezpieczeństwa klientów. Jak wymieniać waluty bez wychodzenia z domu? Co należy zrobić, aby wymiana walut online była dla nas tak łatwa i ograniczała się do kliknięcia w kilka przycisków na ekranie komputera lub telefonu? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, jak może się wydawać. Między innymi z tego powodu rejestracja na wybranych kantorach internetowych jest bezproblemowa i ogranicza się do podania kilku podstawowych informacji na swój temat, w tym również do określenia kont, na które będzie realizowana wypłata z wymiany walut.

Czy kantory internetowe są bezpieczne i można z nich korzystać bez obaw? Zdecydowanie tak, jeśli będziemy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa, obowiązujących przy korzystaniu z internetu. Zalicza się do nich nie udostępnianie swoich haseł, ich regularne zmienianie, a także korzystanie wyłącznie ze swoich komputerów, które są chronione skutecznymi programami antywirusowymi.

W jakich przypadkach kantory internetowe okazują się niezastąpione? W każdym przypadku, kiedy chcemy wymienić złotówkę na inną walutę lub odwrotnie, możemy tego dokonać bez opuszczania swojego domu, wprost z ekranu komputera. Jakie rzeczy są potrzebne, aby móc korzystać z tego wygodnego rozwiązania? Przede wszystkim konieczne będzie dla nas posiadanie konta bankowego. I to nie jednego, ale prowadzonego w takich walutach, jakie zamierzamy sprzedawać lub kupować online. Kantory internetowe istnieją na polskim rynku już od kilku lat i szybko zjednały sobie sympatię sporej liczby klientów. Do najczęściej wymienianych zalet można wymienić wygodę i bezpieczeństwo, jakie daje posługiwanie się pieniądzem elektronicznym. Różnica pomiędzy kantorem stacjonarnym, a internetowym polega również na tym, że ten drugi jest otwarty non stop – również nocą i w święta.

A gdzie korzystniej finansowo opłata się wymiana walut? Oczywiście bezwzględnym liderem jest kantor internetowy. Ograniczając koszta prowadzenia swojej działalności, kantory internetowe mogą oferować nawet o kilka do kilkunastu procent lepsze kursy wymiany, w porównaniu do normalnych kantorów. Dodając do tego błyskawiczne przelewy waluty na konto, nie dziwi fakt że z tej formy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy. Ty również chcesz się cieszyć szybką i bezproblemową wymiany walut przez internet? Chcesz uzyskiwać najlepsze ceny, jakich nie zaoferuje Ci nikt inny? Jeśli tak, koniecznie powinieneś mieć założone konto w naszym serwisie. Szybko się przekonasz o tym, jak wiele korzyści możesz zyskać oraz jak bezpieczne jest to rozwiązanie, którego nie zamienisz w przyszłości na tradycyjną wymianę walut.

Konto Revolut

Revolut

  • płać kartą i wypłacaj pieniądze z bankomatów w ponad 150 walutach
  • wysyłaj pieniądze bez przeszkód na cały świat w 28 walutach
  • włącz zabezpieczenia transakcji oparte na geolokalizacji
  • płać przez internet kartami wirtualnymi i zwiększ ochronę przed oszustwami online
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane