Fundusze inwestycyjne

Inwestuj rozsądnie i przewidywalnie, z szansą na naprawdę spory zysk. Najlepiej, korzystając z bogatej oferty funduszy inwestycyjnych, które specjalnie dla ciebie dokładnie opisaliśmy. Gwarantujemy olbrzymie zadowolenie z korzystania z naszego serwisu. Nie tylko odnajdziesz tutaj pytania na ważne dla siebie odpowiedzi, ale również będziesz mieć pewność, że dokonałeś świadomego i przemyślanego wyboru. W przypadku inwestycji ma to decydujące znaczenie. Wszak od tego zależy bezpieczeństwo twoich pieniędzy i przyszły zysk, które mają dla ciebie wypracować.

Czy inwestowanie w fundusze inwestycyjne jest dziś bezpieczne i opłacalne? Nie można z góry odpowiedzieć na to pytanie. Ten, kto w ciemno mówi że TAK, nie zasługuję na miano doradcy, którego warto się słuchać. Sytuacja na rynkach finansowych i gospodarczych świata jest tak dynamiczna, że każda decyzja powinna być poprzedzona szczegółową analizą. Dopiero wtedy będzie można mieć pewność, czy podjęta decyzja o zainwestowaniu w fundusz przyniesie zyski, czy straty.

Na jakie parametry oferty należy zwrócić baczną uwagę, kiedy chcesz mieć pewność że fundusz będzie dla ciebie słuszną koncepcją inwestowania? Przede wszystkim przeanalizuj opłaty i pozostałe koszta, jakie się wiążą z konkretnym funduszem. Musisz wiedzieć o tym, że inwestowanie w fundusze jest inwestowaniem długoterminowym. Jeśli oczekujesz zysku w pierwszym lub drugim roku, na pewno go nie odnotujesz. W większości funduszy inwestycyjnych, pieniądze zaczynają zarabiać od drugiego lub trzeciego roku. Oznacza to, że sama długość trzymania pieniędzy na funduszu powinna wynosić od 5 lat wzwyż. Jeśli więc posiadasz oszczędności, które możesz na dłuższy czas zamrozić i nie chcesz spędzać wielu godzin dziennie na analizowaniu notowań giełdowych, to fundusze inwestycyjne idealnie się dla ciebie nadają. Nie tylko pozwolą ci zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu, ale również okażą się bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o przewidywalne zyski.

Mimo że na rynku mamy ofertę nawet 20 różnych funduszy inwestycyjnych, to tylko kilka z nich od dłuższego czasu zajmuje najwyższe miejsca w rankingach. Jakie to fundusze? Jak wygląda w nich model inwestowania? Czy są jakieś minimalne kwoty, które należy w nie zainwestować i po jakim czasie pojawiał się zysk w minionych latach? Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do analizy ofert, które zostały dla ciebie opracowane. To nie tylko najważniejsze informacje podane w skondensowanej postaci. To również duże udogodnienie dzięki temu, że bezpośrednio z każdego boxa opisującego ofertę funduszu inwestycyjnego, znajdziesz odnośnik do formularza, który służy do składania wniosku. Regularna aktualizacja ofert, połączona z wnikliwą analizą i interpretacją sprawia, że nikt nie będzie miał problemów aby znaleźć takie fundusze inwestycyjne, które w jego przypadku sprawdzą się najlepiej. Zaglądaj tutaj często, a z pewnością nie ominie cię żaden świeży news, dotyczący bieżącej sytuacji na rynku polskim, jeśli chodzi o inwestowanie w fundusze. Dodatkowo, zaoszczędzisz sporo swojego czasu na samodzielnym poszukiwaniu warunków wybranego funduszu.

Produkt inwestycyjny 5%

IQmoney

 • IQ Money – nowoczesna platforma inwestycyjna
 • SuperLokator - Robot inwestujący w najlepsze lokaty Bankowe
 • Gwarantowane 5% zysku w pierwszym miesiącu
Złóż wniosek Warunki

TFI PZU

PZU

 • brak opłat dystrybucyjnych
 • niska opłata za zarządzanie
 • proste i przyjemne zarządzanie funduszem
 • pomocnik ułatwiający wybór produktu

Zacznij inwestować już od 100 zł
Nowa platforma inwestycyjna inPZU

Wpłacaj i wypłacaj w dowolnej chwili
Nowa platforma inwestycyjna inPZU

Jedna z najniższych opłat na rynku
Nowa platforma inwestycyjna inPZU

Złóż wniosek Warunki

Fundusze inwestycyjne

NN Investment Partners

 • możesz inwestować w fundusze inwestycyjne
 • odkładać na emeryturę w ramach IKE
 • odkładać na emeryturę w ramach IKZE
 • sprawdź już dziś!
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane