Księgowość online

Prowadzenie księgowości w firmie może być realizowane na kilka sposobów. Właściciel może zajmować się tym samodzielnie. Może to również powierzyć zewnętrznemu biuru rachunkowemu. W końcu może znaleźć rozwiązanie pośrednie, czyli księgowość online. Wykorzystując działające na rynku serwisy internetowe, obsługa księgowa firmy przez internet może być prowadzona we własnym zakresie, nie zajmując przy tym tak wiele czasu, jak niektórzy mogliby podejrzewać. Jakie są korzyści wynikające właśnie z takiego prowadzenia swojej firmowej księgowości?

Decydując się na księgowość online, przez cały czas posiadasz pełną kontrolę nad rachunkowością w firmie i masz pewność, że każda sprawa została dopilnowana i załatwiona jak należy. Terminowe płacenie podatku? Przygotowywanie deklaracji? A może dostęp do zaawansowanych analiz, których sam nigdy nie miałbyś czasu przygotować? To wszystko bardzo ważne możliwości, jakie dziś oferuje niemal każda obsługa księgowa firmy przez internet.

Obawiasz się tego, że samodzielne prowadzenie księgowości może cię przerosnąć? Pojawią się problemy, których nie będziesz potrafił rozwiązać i i tak będzie trzeba się udać po pomoc do biura rachunkowego? Te wszystkie obawy mają prawo się pojawić, ale są całkowicie bezpodstawne i łatwe do rozwiązania. Księgowość online to zupełnie nowe rozwiązanie, znacząco różniące się od obsługi klasycznego oprogramowania do prowadzenia księgowości. Obsługa księgowa firmy przez internet rządzi się własnymi prawami. Każda wykonana przez ciebie czynność jest sprawdzana przez inteligentne oprogramowanie zainstalowane po stronie serwera. Automatyczne księgowanie, wyliczanie podatku, a także integracja z magazynem sprawiają, że popełnienie jakiegokolwiek błędu jest praktycznie niemożliwe. Dodatkowo, jeśli jednak pojawią się jakieś wątpliwości, szybko będziesz mógł je rozwiązać, konsultując się z dyżurującymi specjalistami z różnych zagadnień księgowości dla firm.

Jeśli w dalszym ciągu nie jesteś przekonany, że księgowość online może być dobrym wyborem dla twojej firmy, koniecznie powinieneś porównać oszczędności, jakich możesz dokonać. Podczas kiedy średni koszt miesięcznego abonamentu w biurze rachunkowym wynosi min. 100 złotych, to w przypadku obsługi księgowej firmy przez internet, miesięcznie będziesz mógł zapłacić nawet o 70 złotych mniej! To naprawdę wielka oszczędność, w skali roku dająca zyska w granicach 1000 złotych wzwyż! Dodatkowym atutem takiej księgowości jest możliwość jej bezpłatnego przetestowania, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o tym, czy opłaca się pozostawać w niej na stałe. Nie wiesz na który serwis się zdecydować? To rzeczywiście może być jeden z najtrudniejszych wyborów, jakie będziesz musiał podjąć. Mamy nadzieję, że choć trochę ci pomożemy i wskażemy najważniejsze zalety wybranych ofert i prześwietlimy wady pozostałych. Obiektywnie oceniając różnorodne serwisy, sprawimy że wybór stanie się łatwiejszy i bardziej przejrzysty, a ty w pełni będziesz zadowolony z tego, że księgowość firmy jest prowadzona online.

Księgowość

Tax Care SA

  • sprawdzone usługi księgowe już od 99 zł miesięcznie
  • wsparcie indywidualnego księgowego
  • optymalizacja podatkowa w standardzie usługi
  • bezpłatny dostęp do internetowego systemu księgowości online
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane