Kredyty samochodowe

Nowy samochód to marzenie wielu z nas. Marzenie często odstawiane na dalszy plan, z uwagi na brak funduszy. Czy rzeczywiście brak pieniędzy musi być główną przeszkodą, uniemożliwiającą nam zakup wymarzonego pojazdu? Niekoniecznie. Jest wiele innych możliwości, aby zakupić wygodny i bezpieczny samochód, bez odkładania na niego przez wiele lat. Jedną z takich opcji jest kredyt samochodowy. Kredyty samochodowe to jeden z kredytów celowych, czyli tych, które są przeznaczone na konkretny cel, a nawet i wskazany przedmiot. Kredyt na auto to dziś chętnie stosowana forma zakupu, dla samochodów nowych, jak i używanych. Banki oferujące kredyt samochodowy mogą go udzielić bezpośrednio tobie, jako kupującemu i klientowi banku, mogą również oferować takie kredyty przed swoje regionalne przedstawicielstwa, znajdujące się w salonach sprzedaży i komisach.

Czym wyróżnia się kredyt samochodowy? Najczęściej jest to kredyt bezgotówkowy. Nie otrzymasz więc pieniędzy w gotówce do ręki. Zamiast tego, zostaną one wypłacone sprzedającemu i dopiero wtedy będziesz mógł odebrać od niego samochód. Kredyt samochodowy to wygodna, a przym stosunkowo niedroga forma kupowania pojazdów. Przystępne oprocentowanie i niskie koszty sprawiają, że często bardziej opłaca się wziąć kredyt na auto, niż płacić za nowy samochód zgromadzonymi oszczędnościami.

Masz już upatrzony pojazd i chciałbyś, aby stał się twoją własnością? Brakuje ci na niego całości lub tylko części pieniędzy? Nie przejmuj się tym. W sytuacji podobnej do Twojej znajduje się bardzo wiele innych osób. Dla nich wszystkich kredyty samochodowe są często jedyną możliwością, aby zrealizować pasje i dążenia do nowego pojazdu. Jeśli wahasz się nad skorzystaniem z jednej z bankowych ofert na kredyt na auto, sprawdź wcześniej warunki, na jakie możesz liczyć. Być może dzięki temu dasz się przekonać, że nie tak wilk straszny, jak go malują.

Oprocentowanie niższe niż w kredycie gotówkowym, przystępne ceny ubezpieczenia AC i OC, a także możliwość skorzystania ze zniżek na zakup opon i akcesoriów samochodowych – to jedne z najczęściej spotykanych profitów, którymi banki kuszą klientów. Dodatkowo, uproszczona procedura to kolejny atut, który warto wziąć pod uwagę.

Zapraszamy Cię do wejścia w świat finansów, w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie obawiaj się formalności, załatwiania i kosztów. Korzystając z naszej pomocy, szybko i bezbłędnie wybierzesz takie oferty kredytów samochodowych, które najbardziej będą Cię satysfakcjonowały. Płacąc za nie niskie ceny, będziesz mógł się cieszyć nowym, wygodniejszym i bezpieczniejszym samochodem, zyskując szansę na kolejne wakacyjne wyjazdy. Już teraz zacznij szukać dla siebie nowego pojazdu, który będzie spełniać twoje oczekiwania. Podróżuj wygodnie i bezpiecznie, z zapasem większej mocy pod nogą. Wszystkie te marzenia i plany zrealizujesz dzięki kredytowi samochodowemu, dostępnemu w kilkunastu bankach, które dla Ciebie sprawdzamy każdego dnia.

Weź kredyt i w drogę!

Credit Agricole Bank Polska

  • Promocja „Jedziemy z Promocją 3”
  • Weź kredyt i w drogę
  • 33% składki OC wraca do Ciebie
  • RRSO dla przykładu reprezentatywnego 19,8%

Credit Agricole Bank Polska S.A. Promocja „Jedziemy z Promocją 3” trwa do 31.03.2018 r. Z promocji może skorzystać każda osoba, która zgodnie z warunkami Regulaminu promocji zawrze z Bankiem umowę pożyczki gotówkowej zabezpieczonej ubezpieczeniem na życie w zakresie wymaganym przez Bank z dowolnie wybranym zakładem ubezpieczeń, jest posiadaczem konta osobistego w Banku lub założy je w trakcie trwania promocji, w ciągu 30 dni od zawarcia umowy pożyczki dostarczy dokumenty potwierdzające zakup pojazdu oraz opłacenia ubezpieczenia komunikacyjnego za cały rok oraz przystąpi do promocji i wypełni formularz zgodnie z Regulaminem promocji. Maksymalna kwota wypłaconej premii nie może przekroczyć 500 zł. Regulamin promocji dostępny jest w placówkach bankowych, serwisie telefonicznym CA24 oraz na stronie internetowej Banku. Materiał ma charakter informacyjny.
Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, 53-605 Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 1 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000039887. Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. NIP: 657-008-22-74. Kapitał zakładowy: 782.333.400 zł w całości wpłacony. Regon: 290513140. Tagi: kredyt gotówkowy, kredyt, pożyczka gotówkowa, kredyt samochodowy, kredyt na samochód, kredyt na auto, pożyczka na samochód, na zakup samochodu, na zakup auta, kredyt na auto

Złóż wniosek Warunki

Kredyt samochodowy

SerwisKredytowy.pl

  • oprocentowanie już od 3.49
  • szybka decyzja kredytowa
  • uproszczona procedura dla firm
  • dojazd do klienta
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane