Informacja gospodarcza

Dłużnicy to chyba największa zmora każdej firmy. Przeterminowane faktury i brak nadziei na to, że w najbliższym czasie pozostaną uregulowane. Mając większą liczbę niesolidnych kontrahentów, firma w krótkim czasie może stracić płynność finansową i po prostu zbankrutować, pozbawiając wiele osób miejsca pracy i zarobków. Czy można tego uniknąć? W 100 procentach niestety nie, ale znacząco można ograniczyć ryzyko, które jest związane ze współpracą z niesolidnymi partnerami. Jak najłatwiej tego dokonać? Na przykład prześwietlając ich uważnie w informacji gospodarczej BIG. Znajdują się tam kompleksowe informacje o firmach działających w kraju. Nie tylko znajdziesz tam ważne i aktualne dane adresowe, ale przede wszystkim historię finansową firmy, wiadomości o zadłużeniu i roszczenia wierzycieli, którzy nie mogą doczekać się zapłaty za swoje usługi i sprzedane produkty.

Informacja gospodarcza BIG jest rejestrem przedsiębiorców, gromadzącym wszystkie ważne informacje na jej temat. To tutaj można sprawdzić jaki jest aktualny adres firmy oraz kto ją reprezentuje. Można również zerknąć wstecz, w historię jej działalności, poszukując tam wszystkich podejrzanych wpisów, które mogą dać lepszy obraz tego, z kim zamierzasz podjąć współpracę.

Jak można uzyskać dostęp do BIG? Najprościej, najszybciej i najwygodniej to online, wykorzystując stworzoną do tego celu stronę www. Dostęp do serwisu jest płatny, a wysokość opłaty zależy od tego, na jaki pakiet się zdecydujesz. Czy zamierzasz regularnie korzystać z informacji gospodarczej BIG, czy może jednorazowo chcesz uzyskać z niej dane, dla nowo zawieranych kontraktów. Jaka by nie była przyczyna, zawsze warto poświęcić tych kilka złotych, aby zyskać pewność i spokój sumienia, że zrobiliśmy wszystko co w swojej mocy, by sprawdzić z kim mamy do czynienia.

BIG – informacja gospodarcza to również znakomite narzędzie do tego, aby samodzielnie sprawdzić jak twoja firma jest widziana oczami pozostałych kontrahentów. Czy na twoim koncie nie ma jakichś niezapłaconych faktur, które mogą powodować podejrzenia i obawy, że będziesz niesolidnym partnerem? BIG to cenne źródło danych, z którego na pewno będziesz potrafił umiejętnie skorzystać. Przejrzysty interfejs, także łatwa obsługa nikomu nie sprawią trudności z wyszukiwaniem tych najistotniejszych wiadomości, których możesz oczekiwać. Jeśli przekonałeś się do tego, że przynajmniej raz warto zerknąć w BIG i chcesz to zrobić w jak najlepszej cenie, koniecznie użyj formularza, który został umieszczony na naszej stronie. Pozwoli on nie tylko zaoszczędzić sporo pieniędzy w porównaniu do innych dostępów, ale również znacząco skraca czas rejestracji i założenia swojego konta.

Co zrobić, aby BIG działał na korzyść twojej firmy? To proste – terminowo reguluj wszystkie swoje zobowiązania, a nie będziesz musiał się martwić o żaden negatywny wpis na swój temat.

BIG (raporty)

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

  • Raport o wybranej firmie za 0 zł zamiast 79 zł
  • Czy Twoi kontrahenci są w rejestrze dłużników?
  • Co o Tobie wie Biuro Informacji Gospodarczej?
  • Jak BIG.pl pomaga firmom chronić się przed dłużnikami?
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane